kispiroska
Országjáró - 12 városban járt már

kispiroska adatlapja

Szeretem a csendet, nyugalmat, a természetet.
Tanár vagyok, diákcsoportokkal utazok. Családos vagyok, a gyerekeimmel, unokáimmal utazok. Nem gyakran, de egy évben 2-3-szor szállok meg valahol és eszek étteremben.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2016.11.04
Utoljára itt2023.08.05

2023. augusztus 4.a párjával járt itt
Feldobox kóstoló kártyával mentünk ketten ebédelni. Nem kellett sokat várni, jó volt a teraszon, jó volt a kiszolgálás, probléma fel se merült, kellemes hely a Dunaparton. A kétszemélyes görög tál, ami a kártyához "jár" - ha ezt választjuk és nem más, külön ételfajtákat -, nem a legnagyobb durranás autentikus görög étkezés szempontjából, de bőséges, változatos és finom.
Kiváló 2020. július 21.gyerekekkel járt itt
Nagycsaláddal, hat felnőtt, két kisgyerek, előzetes asztalfoglalással, de nem lett volna muszáj mert van bőven hely. A hétféle rendelés - többféle sült halétel, gombáshús, frissensültek többféle körettel -, meglepő gyorsan, húsz perc alatt elkészült, minden adag elegendő és finom volt, az ételek azt nyújtották ami a nevük alapján várható.
Kiváló 2019. július 27.barátokkal járt itt
Többször voltam már itt barátokkal, csoporttal. A hely ahhoz képest, hogy a természetben van (Tisza-holtág partja) és jó sok a mindenféle kisház-bungaló-faház (a személyzetnek bizonyára van velük dolga éppen elég), tiszta, rendezett. Vannak "úttörőtábor" jellegű komfort nélküli faházak, közösségi szállás, komfortos nyaralóházak - mindenfajtában laktam már, mind azt nyújtják amit a nevük igér.