KKatinka

KKatinka adatlapja

Regisztráció2013.07.01
Utoljára itt2022.06.18

Kiváló 2013. július 1.családjával járt itt
Minden fontosabb családi rendezvényünket itt tartjuk. Legyen az szülinap, házassági évforduló, ballagás utáni ebéd, vacsora, stb. Remek ízekkel készítenek el bármit, amit csak szeretnél, mindezek mellett az árak nagyon-nagyon kedvezőek. A családi vállalkozás minden szintem megmutatkozik, a különtermek is hangulatosak.
Szörnyű 2018. június 9., csoporttal járt itt
Csoportos kiránduláson voltunk, 3 éjszakát töltöttünk ebben a borzalmas panzióban. Több kisméretű szobában gyerekágy méretű ágyak voltak beszuszakolva, hogy négyen férjenek el. Mozdulni nem lehetett, olyan kicsi volt a hely, a szobák nyirkosak, hidegek, sötétek, egy nap alatt sem száradt meg a flip-flop papucs.
Szörnyű 2017. szeptember 7.családjával járt itt
Értékelhetetlen volt, ugyanis a rendelésünkhöz az összes kenyeret penészesen szolgálták fel, amitől elment az étvágyunk. Ezek után az ebédet már meg se mertük kóstolni. Miután szóltam a felszolgálónak, a szomszéd asztalnál ülők is megnézték a kenyeres kosarukat, azok a kenyerek is zöld penészfoltosak voltak.