KLMariann
Országjáró - 25 városban járt már

KLMariann adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Üzleti utazó  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.01.02
Utoljára itt2024.01.09

Átlagos 2023. április 20.a párjával járt itt
A gyógyfürdőben voltunk csak, erről tudok véleményt mondani. A gyógyvíz kiváló, a tisztaság megfelelő. Nagyon jók a büfék, jó a választék, pénztárcabarát árakkal. Maga a fürdőtér nem túl szép, csak természetes fény van, ezért borult időben olvasni sem tudtunk.
2023. május 25.a párjával járt itt
Színvonalas apartmanszálloda, nagyon jó helyen, Hévíz központjában. Jól felszerelt konyhasarok, kényelmes ágy. Egylégterű stúdióban laktunk, nagyon hideg esős napokon - temperáló fűtés volt, nem kellett fázni. Ami nem méltó egy superior szállodához, az a "bőséges" svédasztalos reggeli - kétféle olcsó felvágott és lapkasajt, amiből már 9-kor is alig volt a tálon, pedig 10-ig volt reggeli.
Szörnyű 2023. szeptember 25.barátokkal járt itt
Hetekkel előre foglaltak a barátaim egy 15 fős asztalt. Vasárnap lévén jelezték, hogy esküvő lesz( kb. 60-70 fő lehetett). Az étterem egyik felén helyezték el az esküvőt, a másik oldalon voltunk mi - svédasztalos rendeléssel és mint a helyszínen kiderült oda helyeztek el egy másik kisebb esküvőt 13 fővel.