KORMA

KORMA adatlapja

Regisztráció2017.06.05
Utoljára itt2017.07.13

Szörnyű 2017. június 5.a párjával járt itt
A párommal 2016. októberében mentünk ebbe a négycsillagos hotelba. Csak rosszat tudok mondani róla. A személyzet figyelmetlen, nemtörődöm. Az éttermi személyzet unott, és soha nincs a helyén. a wellness törölközőt a szobában cserélik. Az előző napi vizes törölközőt délután 2 órakor még nem tudtam szárazra cseréltetni, pedig többször kértem.
Szörnyű 2017. június 5.a párjával járt itt
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel. A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló. Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van.
Öreg Prés Butikhotel válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
2017. június 21., Öreg Prés Butikhotel
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
A szálloda akciós ajánlatára mentünk a párommal 4 éjszakára. Ezért aránylag olcsón nagyon sokat kaptunk. Tökéletes volt. Kellemes szoba, kényelmes matrac. Nagyon jó a világítás a szobában. Sok olyan apró dolog van, amely örömtelivé teszi a vendég ottlétét. A személyzet figyelmes, nagyvonalú.