Koska

Koska adatlapja

Regisztráció2015.05.31
Utoljára itt2022.09.02

Gyenge 2016. május 26.családjával járt itt
Családdal születésnapon jártunk itt, korábban szerettük a helyet, bár a kialakítás már eléggé retro volt. Most viszont nagy csalódást jelentett, hogy a húsok egysíkúak voltak, ellenben a régi kínálattal, mikor kimondott különlegességek is voltak. Az ízek egyformák voltak, és sokunk húsa sületlen, gyakorlatilag nyers.
2018. március 29.családjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben, annak ellenére, hogy nekünk eléggé kiesik helyileg. Az ételek finomak, bár a grillekre szerintem az olaj tizede is elég lenne. Kellemes a hely berendezése, és viszonylag szeparáltak az asztalok, így egy kellemes baráti beszélgetésre is kiváló. Az adagok igen nagyon, főleg a tálak és finomak.
Átlagos 2018. szeptember 23.barátokkal járt itt
Barátainkkal ültünk be egy hétköznap este. 3 lehetőség volt az asztal kiválasztására, az egyik a jéghidegre hűtött hátsó rész, a másik az iszonyú büdös és meleg első rész, vagy az utca. Még mindig az utolsó volt a választásunk, bár az járdán rettentően össze vannak zsúfolva az asztalok, szó szerint a másik feneke belelóg az asztalodba, ha a bemegy a helyére.