Kr3nos

Kr3nos adatlapja

Regisztráció2016.08.14
Utoljára itt2020.10.17

Szörnyű 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal beültünk délután 5 órakor, majd vártunk 15-20 percet mire kiszolgáltak minket. A wc-ről jövet a magas szőke pincérnő majdnem fellökött, majd úgy nézett rám, mint a piszkos rongyra. A sörkínálat nagyon gyér és drága, Coca Cola nincs csak Pepsi. Cordont (tévesen Gordonnak írják)és Bolognai Spagettit ettünk.
2016. augusztus 14.a párjával járt itt
1 hétig voltunk Harkányban a párommal és 1szer ebédeltünk itt. A felszolgáló komor és kedvetlen volt, egyszer megjegyzést is tett egy kérdésemre (van-e tartár az ételhez? Hát persze. . . . hogy nincs. . . ). Az étel nagyon finom és megfelelő mennyiségű. A sült krumpli az egyik legfinomabb volt amit eddig ettem.
Szörnyű 2020. október 17.barátokkal járt itt
Az árak budapestiek, de az adag kevés és a velővel töltött csirke hozománya hasfájás és hasmenés volt. Reméljük változik a minőség és főleg a mennyiség, mert a környéken a legkisebb adagot itt lehet kapni. többször is voltam, kényszerből (meghívtak, vagy barátok akartak beülni), de egyszer sem laktam jól igazán.