kretök

kretök adatlapja

Regisztráció2014.10.05
Utoljára itt2017.05.15

Kiváló 2015. február 13.a párjával járt itt
Egy többszintes komplexum, ahol nagyjából minden van, ami az ellazuláshoz kell. Belső 10m úszómedence nyugágyakkal, este hangulatvilágítással, rögtön mellette finnszauna, és egy külön kis szobában modern infrakabin. Itt volt a masszázságy is: hát- és talpmasszázs a csomag része volt, amit vettünk.
2014. október 16.a párjával járt itt
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is.
Felhasználó fényképei:
Pajta Étterem Őriszentpéter - Pajta Étterem Őriszentpéter -
2014. október 19.egyedül járt itt
Streetfood hely, nem étterem. Én nagyon szeretem a padthai wokbart, és a címbelit, amit adnak itt. Különösen, mert elég brutál csípős megoldások vannak, amivel engem máris levettek a lábamról. Sokszor ettem már náluk, és szeretem is, de a gyenge pontokat is muszáj megemlíteni: hangulat nem sok van, fehérgallérosok meg turisták jönnek be ide, se családnak, se üzleti célból, se randira nem lehet ide jönni - barátokkal vagy csak úgy: igen.