Krystin

Krystin adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.09.08
Utoljára itt2020.01.29

Gyenge 2017. december 29., kollégákkal járt itt
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
Már többször jártunk a Haspók étkezdében mindig finom és bőséges adagokat kaptunk. A helyre magára tényleg ráférne egy kis felújítás, de az étel kárpótol ezért. Legutóbbi alkalommal rendeltünk otthonra, a becsült kiszállítási időt korrekten betartották és forrón érkezett az étel,a futár kedves volt.
Kiváló 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes ebédet töltöttünk itt el a férjemmel, fatálat ettünk ami kiváló volt, utána desszertként rendeltem egy mandulakrémmel töltött palacsintát, ami borzasztóan fojtós volt, krémnek nem mondanám, de a vanília fagylalttal és a csokoládéöntettel azért lement. Mellé bodzás limonádét ittunk, ami nekünk nagyon ízlett.