Krysz
Országjáró - 11 városban járt már

Krysz adatlapja

Mottóm: Élj a mának, tedd meg ma, amit megtehetsz!
Nagyon szeretek spontán módon utazni vagy étterembe járni. Persze azért a jól megszervezett dolgokat sem vetem meg.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Kuponvadász  •  Vízimádó
Regisztráció2013.06.08
Utoljára itt2020.09.09

Gyenge 2017. október 26.a párjával járt itt
Sajnos egy hatalmas csalódás volt. A kiszolgálás ugyan gyors volt. Az ételre sem kellett sokat várni, bár inkább vártunk volna még egy kicsit és akkor lehet melegen szolgálák volna fel az ételt. Az étel íze megfelelő volt, de az hogy a rizs langos a sült krumpli nem frissen sült, a rántott sajt teljesen hideg, meg volt dermedve a sajt semmi folyós állag, a csülök annyira meg volt pirítva, hogy képtelenség volt elvágni a bőrét.
2018. január 16.a párjával járt itt
Párommal jártam ott, itt vacsoráztunk a 25. házassági évfordulónk alkalmából. Sajnos már az asztalfoglalás sem volt túl egyszerű, a vacsorából estebéd lett, mert csak délutáni időpontot tudtak adni, pedig időben több héttel előtte próbáltunk helyet foglalni. A hely megközelíthetősége és a parkolás sajnos nem túl egyszerű.
Kiváló 2018. november 10.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk ebben az étteremben. Nagy kedves és minőségi kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. A tálalás elsőosztályú, nagyon különleges volt. Egyetlen negatív tapasztalat kicsit drága. Egy kellemes estét töltöttünk el itt. Szívből tudom ajánlani ezt a helyet.