Kudika

Kudika adatlapja

Regisztráció2016.07.10
Utoljára itt2018.05.14

Szörnyű 2016. július 10. járt itt
Maga az étterem szép, az ételek átlagosak, viszont a felszolgálók modora minősíthetetlen. Az a kifejezés, hogy (előre is bocsánat) b. . . [moderálva, a szerk. ], túl gyenge! ! ! Vacsora közben szó szerint rosszul éreztem magam. Még messziről is láttam, hogy rólam beszélnek, mutogatnak felém. . . A desszertet inkább máshol fogyasztottam el.
2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Az utolsó szabad asztalt foglaltuk el a teraszon, ezért megértem, hogy a kiszolgálás kicsit lassabb volt. Az ételek ízletesek, bár kicsit drágábban adják, mint a környéken. Az illemhely valóban aprócska, de büdöset, tisztátalanságot nem tapasztaltam. (bár a terítő morzsás, pecsétes volt :) ) A pincérnők is udvariasak voltak.
Átlagos 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Az itteni értékelések alapján foglaltuk le a szobát, ami elég kicsi volt, viszont tiszta. A szép kilátás helyett egy óriási parkoló fogadott minket, azt elfelejtették közölni, hogy a szomszédban épp egy lovasstadion épül hatalmas parkolóval. Reggel 7-kor a lánctalpasok robajára ébredtünk minden nap.