Helenka

Helenka adatlapja

Regisztráció2018.04.04
Utoljára itt2024.03.24

Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
A pékség egy hagyományos házban található. Finomnál finomabb kalácsokkal és egyéb házilag elkészített kenyerekkel várják a vevőket. A kiszolgálás nagyon udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, semmiképpen sem hagyják ki ezt az egyedi kis helyes, falucskát. Ajánlatos megkóstolni, ugyanúgy hazavitelre is a frissen sütött pékárut.
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
A hotel tágas, több épületből áll. Mi a Zsuzsanna részlegen voltunk elszállásolva. Nyugodt környezetben található. Pihenésre alkalmas. A szoba tágas, tiszta volt. A tv kicsi volt, de sík képernyős. Welness részlegen jacuzzi, több szauna is volt, sókamra,kisebb beltéri medence, ami pihenésre alkalmas. Kültéri medence elég nagy volt.
Kiváló 2020. augusztus 1.a párjával járt itt
Párommal a karácsonyi ünnepek után pihentünk a Heliosban. A Benjamin részlegen voltunk elszállásolva, ami az Anna részleggel folyosóval van öszekötve. A szoba tiszta volt és tágas, természetesen a fűtés szuper volt - kellemes meleg volt a szobán. Először jártunk itt és tetszett. A gyógyfürdő megfelelt, masszázs is szuper volt.