Kurcz Ilus
Országjáró - 14 városban járt már

Kurcz Ilus adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.07.12
Utoljára itt2019.12.16

Átlagos 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Két éve már jártunk itt és akkor jól éreztük magunkat, de most átalakították apartmanos szobákra ami így nagyon kényelmetlen főleg ha két család veszi igénybe. Keresztül kell menni az egyik szobán , ha mosdóba vagy Wc. -re szeretne menni a másik szobában lakó. Nincs légkondi, így ebben a nagy melegben szenvedés volt az éjszaka.
Átlagos 2016. szeptember 8., csoporttal járt itt
Csoporttal voltunk megtekinteni a Bory várat, mivel úgy gondoltam,hogy a szomszédban van a Vár étterem ez lesz a célra vezető, hát kellett volna még keresgélni. Az ételek elfogadhatóak voltak, de a kiszolgálás rettenetes. A pincér össze-vissza keverte ki mit kért. Almalé helyett narancsot hozott.
2017. január 3.a párjával járt itt
Férjemmel voltam az Erkel hotelban, ennek kapcsán kerültem az étterembe. Számunkra semmi extra élményt nem nyújtott, talán még a megszokottnál is egy kicsit alacsonyabb színvonalt nyújtottak. Úgy gondolom karácsonyhoz közeledvén / dec 15-17-ig voltunk/ több és kicsit különlegesebb ételekkel kellet volna szolgálniuk.