lacika
Országjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság

lacika adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2024.01.05

2013. május 1.családjával járt itt
Csendes tiszta hó helyen lévő családias szálloda. nincs túl nagy választék de ami van finom. A személyzet kedves figyelmes elegánsan visszafogott . Wellness részleg gyógyvize kellemes. Jó lenne ha az infraszauna nem zsetonos lenne. A szálloda területe szépen parkosított kellemes nyugodt pihenésre alkalmas. A 34.
2015. május 14.a párjával járt itt
Központi helyen lévő jól felszerelt kényelmes és kellemes szálloda. Jó ötlet a "partnerkódos" akció így sokak számára megfizethető probléma mentes pihenési lehetőséget biztosít. A fürdő részlegben minden megtalálható és kevés számú vendég esetén is működnek. A menü választásos teljes ellátás jó és pont elégséges.
Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Csodálatos tisztaság! ! ! Patináns rend a hotel minden részlegén. Bőséges és finom svédasztalos reggeli, vacsora. Segítőkész, kedves személyzet. Szép környezetben helyezkedik el a Hotel, közvetlenül a vár mellett. Gyalogosan is elérhető a legtöbb látnivaló. Gyula városa gyönyörű, tiszta. Egy ékszerdoboz.