lampion14

lampion14 adatlapja

Regisztráció2016.10.06
Utoljára itt2020.09.10

Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Valami fenomális ez az étterem. Hagyományos, ám de mégis hangulatos berendezéssel, tisztelettudó pincérekkel, különleges, nagy adag ételekkel, és olyan ízekkel, amelyekkel nem sűrűn találkozik az ember. Egy olyan étterem, amit évek múlva is emlegetni fogunk. Kevés ilyen van az országban, aki Győrben jár, annak csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2020. március 23.a párjával járt itt
Helyiek vagyunk, így gyakran megfordulunk az étteremben családdal, barátokkal. Az ételek finomak, a személyzet kedves, bátran ajánljuk az apartmanjainkba érkező turistáknak is. A hely tiszta, az árak korrektek. Az étlapon gyakran találni újdonságot. Ár-érték arányban a legjobb éterem városunkban.
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
2016 nyarán jártunk itt, nagyon tetszett a szállás. 3-an voltunk, így egy kisebb apartmant foglaltunk, de leheteőség lett volna nagyobb vendégházban is lenni, mivel többféle szálláshely van egy helyen. (A nagyobb vendégház természetsen többe került volna) Így mi az apartmant választottuk, de az is bőven elég volt hármunknak.