Lazac57
Országjáró - 14 városban járt már

Lazac57 adatlapja

Sportos nyugdíjas....
Feleségemmel, és baráti társasággal utazom. Legtöbbször autóval utazunk de a közelmúltban Sopronba vonattal mentünk a Keleti pályaudvarról, és nagyon tettszett. Igazán a "kockás "abroszos éttermeket szeretjük, de meg szoktunk állni az országutak mentén, ahol több kamion és autó is áll.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.21
Utoljára itt2024.03.27

2023. április 24.gyerekekkel járt itt
Vasárnap 11-en nagyik, gyerekek, unokák, +kutya abszolút ebédidőben estünk be a vendéglőbe. Az idő gyönyörű volt ezért tele volt az étterem. . . . Kérdeztem, hogy le tudunk -e ülni ennyien. . . Pillanatokon belül átrendezték az asztalokat, és csináltak helyet!
Várhegy Vendéglő Szokolya -
2023. május 30.barátokkal járt itt
Előre foglaltam 4 főre asztalt. Érkezésünkkor az asztalhoz kisértek, megkérdezték hogy megfelel -e. Rögtön kaptuk az étlapot, az italrendelést azonnal felvették, és mindjárt ki is hozták. A személyzet akkor jelent meg mindig az asztalunknál, amikor kellett. 4en 4 félét rendeltük amit gyorsan, szépen tálalva hoztak.
Felhasználó fényképei:
A Kert Bisztro Budapest - A Kert Bisztro Budapest - A Kert Bisztro Budapest - A Kert Bisztro Budapest - A Kert Bisztro Budapest - A Kert Bisztro Budapest -
Gyenge 2023. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy hétköznap ebéd időben a Grábóci kirándulásunk után álltunk meg a sokak által dicsért Horog étteremnél. Talán a legpozitívabb dolog az volt, hogy érkezésünkkor két fiatal felszolgáló (egy fiú és egy lány) fogadott, és rögtön, kérdezés nélkül egy kancsó hideg vizet, és két poharat tettek az asztalunkra.
Horog Étterem & Delicatesse Szálka - Horog Étterem & Delicatesse Szálka -