Ledita

Ledita adatlapja

Regisztráció2014.08.25
Utoljára itt2020.07.22

Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Nagyszerű két éjszakát töltöttünk is, szuper volt! A legjobban a wellness és a szoba tetszett, mindjárt bővebben is kifejtem a sok kínálkozó lehetőséget, hátha valakinek felkelti az érdeklődését a szálloda weelness központja! :)
Medencék: élménymedence fényterápiával és mindenfajta buborék-befújással, jacuzzi, sós vizű (!
2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Pozitívum: gyönyörű trendi szobák, luxus érzet nem csak a szobákban, hanem a recepción, étteremben, wellnessben - szobában nagy zuhanyfülke, két személyes paplan, saját tok a Tv-kapcsolónak, köntös/papucs :)
Wellness hangulatos, ellazulást segítő visszafogott fények, körágyak, jégkút, merülő medence, szaunák, gőzfürdő és sószoba.
Felhasználó fényképei:
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló -
2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Budapesten, a Nyugati pályaudvartól pár percre található ez a hotel, ami ár/érték arányban szinte verhetetlen, főleg annak, aki csak átutazóban van, vagy épp a vonatról leszállva, ledobva a cuccait, egyből a város megtekintésére indulna. Kimondottan ajánlom a "komfort szobát", amelynek fürdőszobájában szauna és sarokkád található a teljes ellazulás végett.