Legomester

Legomester adatlapja

Regisztráció2018.11.08
Utoljára itt2019.11.15

Kiváló 2019. január 17.barátokkal járt itt
Először jártunk itt. Az étterem két szintes. Az alső szint nyüzsgősebb, a felső kialakítása családiasabb hangulatú. Igazi otthoni légkö, ahol TV és fotel várja azt, aki ebben a formában szeretne kikapcsolódni. A személyzet kedves, közvetlen. Most barátokkal jártunk itt, de szívesen visszamegyek majd a családdal is.
2019. március 26.családjával járt itt
Itt igazán megáll az, hogy jóban, rosszban, örömben és bánatban. A mi családunk minden nagyobb ünnepet itt szokott megtartani. A hely kiválóan alkalmas kisebb és nagyobb csoportok befogadására. Van külön helyiség, ahol a többi vendégtől teljesen elszeparáltan lehet ünnepelni, vagy esetleg valakiről megemlékezni.
2019. október 15.családjával járt itt
Az Öko centrum volt az elsődleges cél, ehhez kerestünk közeli vendéglőt. Jó a ajánlásokat találtunk róla illetve az étlapot megnézve találtunk kedvünkre való fogásokat. Szerencsénkre szinte elsőként érkeztünk, így a kiszolgálás tempójával nem volt semmi gond. Nagyon kedvesek volta, hoztak vendégváró falatkát a várakozás idejére.