Lhelene

Lhelene adatlapja

Regisztráció2016.08.04
Utoljára itt2019.09.01

Átlagos 2016. augusztus 4. járt itt
Érkezésünkkor a pincérek nem akartak előkerülni, amikor végre odajöttek,akkor is mogorvák voltak. Az ételeknek nem sok íze volt, teljesen átlagos,inkább menza jellegű. A mosdók állapota szörnyű,de az egész környék lehangoló. Nem hiszem,hogy még egyszer itt ebédelnék, semmi olyat nem tudok mondani,ami miatt érdemes lenne ide betérni, az ételek miatt biztosan nem.
Átlagos 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Az étterem nagyon szép helyen fekszik,szép a kilátás. A pincérek udvariasak,az ételek finomak,de az adagok kicsik,jóllakni nem igazán lehet,még több fogással sem. Legnagyobb hátranya,hogy rengeteg a gyerek,egyszerre 3-4 csecsemő is sírt,nem tudom,hogy miért nem próbálják meg a gyerekkel érkezőket elkülöníteni,akkor az embernek nem lenne olyan érzése mintha egy bölcsödébe ebédelne.
Szörnyű 2019. szeptember 1.családjával járt itt
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.