ligetiéva

ligetiéva adatlapja

Regisztráció2017.06.11
Utoljára itt2017.06.11

2023. július 29.a párjával járt itt
Már többször jártunk a szállodában, csalódás hogy a szálloda saját pihenőjére csak külön fizetés esetén lehet átmenni ( ami a termál részen van ),ami nem szerepel az ajánlatban. Vacsoránál szinte vadászni kell a pincéreket hogy leadhassuk az italrendelést. Nagyon jó hogy esténként kilehet sétálni Korzóra ahol minden este zenét lehet hallgatni.
Hunguest Hotel Freya válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Szállodánk nem rendelkezik beltéri részen saját pihenővel. A fürdő nem szállodánk tulajdona.
2023. július 31., , Hunguest Hotel Freya
2017. június 11.a párjával járt itt
Nagyon udvarias a pincér, és hihetetlen gyors a kiszolgálás. A választék kielégítő, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak is átlagosak, elfogadhatóak. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. Jó helyen van, a fürdő közelében, a kerthelyiség hangulatos.
Kiváló 2017. június 11.a párjával járt itt
Barátságos fogattatásban volt részünk a felszólgáló személyzet részéről. Elegáns de mégis családias hangulatú, igényes megjelenés. A felszolgáló hölgy mosolygós kedves,barátságos és felkészült. A rendelés felvételétől rövid időn belül megkaptuk a rendelt ételeket, melyek nagyon finomak és hatalmas mennyiségűek voltak.