Liplac
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

Liplac adatlapja

Regisztráció2015.05.11
Utoljára itt2017.11.27

2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Vasárnap látogattunk Zalaegerszegre, találomra választottuk a helyet. Kissé furcsa elrendezésű az étterem. Lakótelepen található, olyan, mintha egy szolgáltatóház több üzlethelyisége lenne összenyitva. Mondjuk a környék is különleges, még sehol nem láttam panelházat nyereg/sátortetővel.
Átlagos 2015. október 5.családjával járt itt
Ma (4-én vasárnap) volt szerencsénk kipróbálni eme műintézményt. Tényleg a szerencsésebbek közé tartozunk, hiszen érkezésünkkor alig voltak, így kb. 25 perc alatt élelemhez jutottunk. Az épületen kívülről két ajtó van, sikerült eltalálnunk a bejáratot. A másik (bal oldali) céljáról így nincs tapasztalatom.
2016. április 16.egyedül járt itt
Átutazóban Sárváron elkapott az éhségmanó. Rendes éttermet kerestem, a Bassiana Hotel és Étteremnél álltam meg. Sajnálatos módos sem az étlap (árlista) nem volt kifüggesztve, sem a recepciós hölgy "figyelmessége" nem fogott meg, mondhatnám azt is, hogy semmibe vett. Ilyen kiváló fogadtatás után gondoltam keresek valami más helyet.