Liverpool

Liverpool adatlapja

Regisztráció2014.08.01
Utoljára itt2015.05.11

Gyenge 2014. augusztus 2.családjával járt itt
Az ételek mennyiség és mínősége is elég keményen megkérdő jelezhető! Nem értem hogy lehet ennyire rossz alapanyagokat beszerezni és ilyen kevés mennyiséget felszólgálni! Elhiszem hogy üzlet a tulajnak is a kissebb adag de azért nem biztos hogy megéri neki ez hosszabb távon sőt szerintem biztos hogy nem!
Kiváló 2014. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon jó étterem ,a legjobb benne hogy nagy mennyiségű ételt adnak normál áron és ezt helyben másik éttermek nem mondhatják el magukról! Még menüben is nagy adagokat adnak szóval még simán azzal is jól lehet lakni nembeszélve az étlapról választott ételek mennyiségével garantáltan tele leszel vagy meg sem bírod enni ,pedig én jó evő vagyok!
Gyenge 2014. augusztus 1.egyedül járt itt
1. Nagyon drága egy étterem még a menü is 2000 ft környékén van! 2. Az ételek mennyisége is nagyon kevés még menüben is a konkurensekhez képest! Mínőségben jók az ételek csak hát a mennyisége ilyen árakért? A kiszolgálás jó a tisztaság is nagyon rendben van! Sopronban egész szép kilátás nyílik az étteremből ez még pozítivum!