lnln
Országjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság

lnln adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Üzleti utazó  •  Kritikus
Regisztráció2013.09.30
Utoljára itt2022.02.15

Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben.
Kiváló 2013. szeptember 30., üzleti partnerrel járt itt
Belga üzleti partneremet vittem el vacsorázni. A hátsó részben foglaltunk helyet. Mások is voltak, de bennünket semmi zavart a beszélgetésben. A rendelt étel-ital NAGYON rendben volt, figyelmes volt a kiszolgálás is. Partnerem ízelítőt kapott a magyar borokból is, mely jó hatással volt rá.
2013. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Három alkalommal voltam két budapesti egységükben. Minden alkalommal jól éreztem magam. A kiszolgálás rendben van, odafigyelnek a vendég igényére, kérésre a legfinomabb falatokat hozták, ha nem található a szalagon. A zöld tea olyan, amilyennek lennie kell!