lolly
2047739
Országjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság

lolly adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2014.06.24
Utoljára itt2023.12.31

Kiváló 2023. december 20.a párjával járt itt
A fiam ajanlotta h tegyek egy probat mert ö járt itt korabban,mivel jo az izlese inyenc hallgattam rá :)
Aki járt már Tatán a Zsigmond pincében /teraszon azt nem éri meglepetés mivel egy cég.
Kiváló 2023. december 18.a párjával járt itt
Egy különleges helyet kerestem az ősszel a Balaton felvidéken és meg is találtam
A nemzeti park területen helyezkedik a pazar tihanyi kilátassal rendelkező öko vendégház amit már régota követek a Fb n es a tv ben is láttam roluk kisebb bemutkozót már.
Kihagyható 2021. július 29.gyerekekkel járt itt
Évek óta jarunk már mert ez van közel. . . . de csak ezért. . de most igazán kiábrandító volt. . Már nem fogadjak el a tatabánya kártyat csak a lakcím kártyát ! de ezt nem igazán reklámozzák igy egyszer közel 8 e ft fizettünk 2 személyre amikor egyik személy diak volt! ennyiből Bpesten vagy külfüldön szuper szinvonalon mártozunk!