lovecraft

lovecraft adatlapja

Regisztráció2018.08.11
Utoljára itt2023.01.10

2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Egy,a környéken tett kirándulás alkalmából látogattunk el a csárdába, az" itt jártam. hu" ajánlásai alapján. A csárda kialakítása,berendezése az első pillanatban nagyon megtetszett. A hőség miatt a klimatizált belső térben foglaltunk helyet. A pincérek hangos köszöntéssel fogadtak bennünket,és azonnal rendelhettük az italokat.
Kiváló 2018. október 29.családjával járt itt
Egy családi ebéd elfogyasztására ültünk be az étterembe. Már voltunk itt néhányszor, így a hétvégi erős vendégforgalom miatt, éltünk a telefonos asztalfoglalás lehetőségével. Nagyon tetszett a vendégmenedzsment profi lebonyolítása, amikor a vendég megkapja a kitüntetett tiszteletet és udvariasságot az asztalhoz kíséréstől kezdve, a folyamatos, de nem zavaró pincéri jelenléten keresztül, a számla diszkrét rendezéséig.
Kiváló 2018. november 21.a párjával járt itt
Szegedre tartva,ebédidő lévén, meglátogattuk az éttermet. Voltunk már itt néhányszor, így tudtuk, hogy svédasztalos rendszerben üzemel a hely. Hét közben egyszerűbb ételválasztékkal 1400 ft-os áron, hét végén nagyobb választékkal, dupla áron lehet étkezni. A kínálat változatos, a tökfőzeléktől a hal és vad ételekig minden szerepel a menüsorban.