luckystar
Országjáró - 20 városban járt már

luckystar adatlapja

Szeretek jókat inni-enni, utazni, kerékpározni, csónakázni, felfedezni, kirándulni. Sokszor az egyszerű helyek a legjobbak. És valljuk be! A wellness hétvégék nem olcsók, és nem is igazságosak annyira, hiszen az érkezés napján és a távozás napján is szinte fél napot (se) töltünk ott! És mivel elég ritkán jut idő a kikapcsolódásra: na ezért viszont cserébe várok is valamit! Ti hogy vagytok vele?
Szeretek utazni, minél messzebb megyünk Bp.-től, annál jobb helyen kötünk ki.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2022.07.15

Átlagos 2017. június 21.családjával járt itt
2017. 06. 16. 17. 18. -án tartózkodtunk itt. Sajnos pont rossz időt fogtunk ki. A szállás a fürdőhöz közel van (Gabi ház) az állomástól viszont messze. 19. 990 Ft volt tesco utazás-on keresztül. Mivel hétvégén vettük igénybe+kellett fizetni IFA-t, "adminisztrációs díjjat" (soha sehol se fizettem még ilyet)a vége 30. 000 Ft lett.
Felhasználó fényképei:
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló -
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
Budapesten a legjobb! ! ! ( jobb mint a Seráj)mindig friss, gyros tálat szoktam vásárolni . 10%. os kedvezmény jár diákoknak, vagy a szórólap felmutatójának. Tiszta, rendezett, még nem csalódtam bennük. SZÉP kártyát is elfogadnak! Gyakran járok ide, éjjel-nappal nyitva vannak, a felszolgálók mindig mosolyognak!
Gyenge 2018. június 25.a párjával járt itt
2018. 06. 23-án jártunk ott a férjemmel. Rossz idő lévén nem akartunk messzebbre menni,beültünk ide,kintre, elég nagy volt a pangás,napi menüt rendeltünk, amiből kb. 6 féle verzió volt. Egy fiatal pincér srác jött oda hozzánk, közölte, hogy étlapot nem hoz, ha napi menüt rendelünk, inkább elmondja.