Lujza66
Országjáró - 14 városban járt már

Lujza66 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Kuponvadász  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2015.03.16
Utoljára itt2022.12.25

2017. március 14.családjával járt itt
Születésnapomra kaptam a kupont a gyerekeimtől, márciusban vettük igénybe. Közel van a fürdőhöz, a központhoz. Kedvesen fogadtak minket, térképpel, kuponokkal láttak el minket. A szállás tiszta volt, barátságos, semmi probléma nem volt vele. Mivel nem voltunk még Gyulán, rengeteg látnivaló várt minket.
Felhasználó fényképei:
Grand Termal Apartman Gyula - Grand Termal Apartman Gyula - Grand Termal Apartman Gyula - Grand Termal Apartman Gyula -
2017. december 22.gyerekekkel járt itt
Igazi családias hangulat, csend és nyugalom jellemzi a szállodát, de az egész várost alapvetően. A wellness részlege csodálatos, a masszázstól pedig teljes testi és lelki felfrissülést kaptunk. Az ételek kiadósak és jóízűek, a személyzet lesi az ember minden kívánságát. Jól megközelíthető, a termálfürdő közelsége egy főnyeremény.
Felhasználó fényképei:
Csipke Hotel Kiskunhalas - Csipke Hotel Kiskunhalas - Csipke Hotel Kiskunhalas -
Kiváló 2016. november 15.a párjával járt itt
Először kb. 20 évvel ezelőtt jártam ide, elég sűrűn Debrecenbe jövet-menet. Már akkor sem okozott csalódást, mindig éhesen érkeztünk és telt gyomorral indultunk tovább. Ezekre az emlékekre gondolva látogattunk el párommal a hosszú hétvégén ismét halászlét enni.