M1000

M1000 adatlapja

Regisztráció2016.10.04
Utoljára itt2017.10.13

Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
Rendszeres, visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. A környéken a legjobb ár-érték arányú helynek gondoljuk. A kiszolgálás kedves, udvarias, segítőkész és gyors. Az ételeik egytől egyig nagyon finomak. Menüt is többször ettünk, és mindig kifogástalan volt.
2016. október 12.a párjával járt itt
A Hotel recepciósa ajánlotta a vendéglőt, mikor érdeklődtünk nála egy jó ár-érték arányú helyről. Egy kis eldugott utcában találtunk rá az étteremre, ami elsőre inkább kiülős iszogatós helynek nézett ki. A belső rész egy picit kicsi, talán 6 asztalnak van helye, de mivel ottjártunkkor nem volt rajtunk kívül senki, nem volt zavaró a dolog.
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
A párommal Miskolc-Tapolcáról látogattunk el Lillafüredre. Meglepetésünkre csak egy éttermet találtunk ami Szép Kártya elfogadó hely volt, de mivel az nem volt szimpatikus, eszembe jutott, hogy olvastam a Molnár Csárdáról. Elindultunk visszafelé és az út mentén meg is pillantottam a csodaszép környezetben lévő éttermet, bár nyáron biztosan hangulatosabb lehet a patak partján ülve enni a finom ételeket.