magdi58

magdi58 adatlapja

Regisztráció2019.02.17
Utoljára itt2019.06.29

Kiváló 2019. március 20., kollégákkal járt itt
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest -
Kiváló 2019. április 7.egyedül járt itt
Màrk unokâm 04.04-èn lett 3 èves ès úgy döntöttem hogy innen rendelem a szülinapi tortàjàt amely azt hiszem egy jó vàlasztàs volt. Remek tortàt kaptam ès nagyon finom volt. Tele rakva mindenfèle gyümolccsel. A kis ünnepelt nagyon örült neki. Csak mindenkinek ajànlani tudom.
Kiváló 2019. május 3., kollégákkal járt itt
Tegnap megint egy csodàlatos dèlutànt töltöttünk el az étteremben. A volt kolleganőmmel. Minden nagyon jó volt. A szemèlyzet udvarias. kaja bősèges ès nagyon finom.Mi minden hónapban eltöltünk egy dèlutànt ebben az étteremben. Csak ajànlani tudom mindenkinek.