malvin

malvin adatlapja

Regisztráció2018.05.20
Utoljára itt2019.10.19

2018. december 19.a párjával járt itt
Nagyon jo helyen van aszalloda mindenhez konnyen oda talaltunk, Eloszoa nevezetessegeket, majd az ajanlott nevezetes dolgokat neztuk meg, Tobbszor fordultunk a recepciohoz mindig nagy segiteni akarassal viszonyultak hozzank, idosebb hazaspar vagyunk mondtuk nem szeretnenk eltevedni, Meg a hataron tuli otletunkhoz Nemetujvar terkepet is es magyarazatotis adtak utmutatoul.
Kiváló 2019. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
fent mar leirtam a fentiek miatt visszaterok vagyunk es vszunk masokat egy dolog nagyon valtoztatasra szorul a honlapjukon 2016 17 es meghivasok vannak , de hiaba szolunk nem torlik mashol csak az aktualis van. Remek a plussz furdobelepo az orvosi ellatas is.
nem fer tobb ertekeles .