mandrea70
Országjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép

mandrea70 adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2019.01.30

Kiváló 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Kedves ajándék utalványt kaptam,igy kerültünk ide a családdal vacsorázni. Mindenki megtalálta megfelelő ételt. A személyzet a pincérek nagyon kézségesek,kedvesek,figyelmesek. Bőséges választék az étlapon,és pont olyan is szerepelt ami a fiam már régóta köröz és úgy elkészitve ahogy ő szereti. KIVÁLÓ( ára is)de legalább jót evett belőle.
Felhasználó fényképei:
János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest - János Étterem Budapest -
Kiváló 2019. január 21.a párjával járt itt
A szállodához ,étterem is tartozik amit az utcáról is be lehet térni. -nagyon jól ki van találva mert nagyon finom ,bőséges menű ételt kinálnak kétféle fogásból lehet választani. Elsőnap leveses tálba hozták ki a levest,kivánságra bárki annyit ehet ami belé fér. a második adag is olyan nagy hogy nem tudtam megbirkozni vele.
Felhasználó fényképei:
Gara Étterem Füzesgyarmat - Gara Étterem Füzesgyarmat - Gara Étterem Füzesgyarmat - Gara Étterem Füzesgyarmat - Gara Étterem Füzesgyarmat - Gara Étterem Füzesgyarmat -
Átlagos 2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Már nem ez az első alkalom ,hogy betérünk zsindelyesbe, de a kiszolgálás nem változik,modortalan,szinte azt gondolja minek vagy itt-unja az egészet,nem a vendégekért vannak. Pedig itt a sipálya,jurta, kirándulóhelyek. Megkivántam a lila hagymás zsiros kenyeret,finom puha kenyérből készült,az ára 350. -ft,húsos szendvics 600.
Felhasználó fényképei:
Zsindelyes Vendéglő Dobogókő - Zsindelyes Vendéglő Dobogókő - Zsindelyes Vendéglő Dobogókő -
Zsindelyes Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk,
köszönjük értékelését és elnézését kérjük, ha úgy érezte, nem volt elég szívélyes kiszolgálásban része. Bár mi is emberek vagyunk, néha rossz napokkal (az elmúlt hétvégére pl. két fő munkája hirtelen kiesett) - továbbra is igyekszünk, hogy vendégeinknek mindig a lehető legjobb kiszolgálást nyújthassuk, ami úgy gondolom, ez az esetek túlnyomó többségében sikerül is.
2016. július 12., Zsindelyes Vendéglő, PR manager