marcsula
2013750
Országjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság

marcsula adatlapja

Friss nyugdíjas vagyok szeretek utazni , párommal már eddig is sok helyen voltunk, illetve most is készülünk.
saját autóval , de tömegközlekedéssel is szoktunk menni.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.01.14
Utoljára itt2023.09.15

Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Egy hosszú túrázás után tértünk be a Benevár étterembe. Kellemes hangulat a kandallóban a tűz pattogása igazán nagy élmény volt. Az ebéd finom kifogástalan nagy adag volt. A frissen sültek valóban frissen készültek. A toalett is ragyogott a tisztaságtól.Mindenkinek ajánlom aki Mátrafüreden jár, mert nem fog csalódni .
Felhasználó fényképei:
Benevár Étterem Mátrafüred -
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Visszatérő vendégekként töltöttünk el ismét pár napot az Asztrik Panzióban. ( Welness Hotel Kalocsa belső udvarában lévő szobák!). Örömmel tapasztaltuk, hogy valamennyi dolgozó és a tulajdonos is vendég centrikusak. Finom házias ízek, hatalmas adagok, figyelmes kiszolgálás, tiszta környezet! Csak ajánlani tudom!
2016. április 2.a párjával járt itt
Most jártunk először Igalon! A Hotel személyzete kedves, figyelmes készséges. A szoba (112) kicsi volt de tökéletesen megfelelt a funkciójának. Tisztaság mindenütt! A TV kicsi és magasan van, de mi nem nagyon néztük. wifi elérhető. A reggeli választékos friss pékárú friss zöldségekkel teli svédasztalos, a vacsora menü választásos volt!
Felhasználó fényképei:
Termál Panzió Igal - Termál Panzió Igal - Termál Panzió Igal -