Mazsola63
Országjáró - 30 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 673 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság

Mazsola63 adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.12.25
Utoljára itt2024.03.28

Átlagos 2023. április 5.családjával járt itt
Mióta ezen a környéken lakunk, a Timur utcai ingatlanban már több stílusú étterem próbálkozott, de valamiért egyik sem tudott itt állandóra megmaradni. Amikor legutoljára voltunk, Fair Play néven svédasztalos jellegű hely volt, nem volt rossz, de választékban nem közelítette meg a hasonló jellegű közismert hálózat éttermeit.
Kiváló 2024. március 17.a párjával járt itt
Az utóbbi időben többször is elmentünk Bíró Lajos bácsi Ligetben található Buja Disznók egységébe, amely az Állatkerttel szemben található. Természetesen a nagy klasszikus hatalmas rántotthús nem maradhatott ki, amit bajor krumlisalátával ettünk, és nagyon finom volt a ropogós lepénykenyérben adott fasírt hagymalekvárral.
Kiváló 2024. március 17.a párjával járt itt
Az elmúlt évek alatt kedvenc törzshelyünkké vált a pizzázó. A pizza remek, szerintem Magyarországon az egyik legjobb nápolyi jellegű pizzát kapni itt. A pizzán kívül kedvenceim a szűzpecsenye és a bélszín, ezeket állandóan kapni, de van kéthetente változó séf-ajánlata is (egy előétel/leves, egy főétel és egy pizza), amelyek között szintén gyakran vannak jók kaják.