Medvehagyma
742382261947
Országjáró - 228 városban járt márFelfedező - 242 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1947 feltöltött kép
1947 fotó

Medvehagyma adatlapja

1947
Túrázok, járom az országot. Érdekelnek a történelem "darabjai" így a várak, templomok, romok, de szívesen látogatok fürdőkbe is, úszok és evezek.
Férjemmel és barátokkal szoktam utazni és étterembe járni.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2017.09.11
Utoljára itt2024.03.22

Kihagyhatatlan 2024. január 15.a párjával járt itt
Ebbe a komplexumba nem vásárolni jöttünk, hanem Az ókori görögök csodás kiállítását megtekinteni. Parkolni könnyű volt a mélygarázsban, majd a lifttel felmentünk a 2. emeletre, ahol a kiállítás volt. Nagyon érdekes, sok információval mindkét terem. A tárgyak másolatok, de ez nem ront az élményből, mert szépen kidolgozottak.
Felhasználó fényképei:
Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest -
Kiváló 2023. november 3.a párjával járt itt
Csodás ez az egész kastély! Jól sikerültek a modern felújítások megtartva ahol lehetett a korabeli részeket. A szoba jó méretű, gyönyörű kilátásunk volt a hegyre és a Zsófia kilátóra. A reggeli és a vacsora minden igényt kielégítő bőséges választékú. A wellness is nagyon szép, tiszta, minden elem működött.
Felhasználó fényképei:
Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred -
Kiváló 2023. július 25.egyedül járt itt
Inni és egy sütire tértem be már másodszor. A múltkor nagyszerű meggyes rétest ettem és egy Affogattót ittam. Most a barackos sütijüket kóstoltam meg, ami puha és könnyű volt, és egy colát ittam. Mindkettő nagyon finom volt. A kiszolgáló hölgy kedves, fürgén, pontosan dolgozik, így még visszatérek!
Felhasználó fényképei:
BéTerv Mátraszentimre - BéTerv Mátraszentimre - BéTerv Mátraszentimre - BéTerv Mátraszentimre -