meluka77
Országjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

meluka77 adatlapja

Családommal szeretünk kimozdulni,pihenni,ilyenkor igyekszünk mindig új helyeket felfedezni.
Mindenevők vagyunk,szinte bárhová szívesen betérünk.
Ilyen vagyok
Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2021.07.26

Kiváló 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Családunkban több ágról is volt és van ma is cukrászda, és én mindig azt gondoltam,hogy Pisti bácsikám által főzőtt olasz fagyinál a világon nincs finomabb,így mikor kollégáim mondták,hogy hétvégén fagyizni mentek a gyerkkel Zsámbékra, meg hogy milyen finom sütiket ettek, akkor ezt szkeptikusan fogadtam.
2014. október 27.családjával járt itt
2014. 10. 22-25-ig töltöttünk el 3 napot a hotelben,mely nagyon szép és "újszagú". Tisztában voltunk vele,hogy még csak pár hónapja nyitott és a korábbi hozzászólásokból tudtuk,hogy van néhány hiányosság, ezért még az érkezés előtt megbeszéltük velük,hogy a szobába készítsenek be hajszárítót és poharakat, így nem volt gond.
Kiváló 2015. március 2.gyerekekkel járt itt
Minap családommal jártam a Gabriellében! Mikor beléptünk,meglepődtem,kissé szocreál a stílusa, hatalmas tér, kicsi asztalok, vacak székek, de mikor megkaptuk az ételt,az fejedelmi volt. Kislányom pizzát evett, megkóstoltuk,kifejetettem kellemes ízvilág, a mi ételeink is kifogástalanok és elég nagy adag negyon jó áron.