mi05

mi05 adatlapja

Regisztráció2013.07.27
Utoljára itt2016.08.15

Átlagos 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, az ételek finomak. Viszont a szoba csapnivaló. Koszos, foltos, büdös függöny. Koszos matracok, a pótágynak félig kitört lába, minden mozdulatnál recseg. A radiátor alatt vastagon por. Fürdőszoba tiszta, de nagyon ráférne arra is egy felújítás. Az erkélyen koszos, törött műanyag székek.
Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom, ízletes a gyros, nagy adagokat adnak, szinte nem is bírtuk megenni. Minden frissen és gusztusosan van tálalva. A személyzet kedves, segítőkész. Ha Debrecenben járok, biztos, hogy Őket választom ha megéhezem. :) Kiváló ár - érték arány. Bár tavaly voltunk, de a mai napig emlegetjük.
Átlagos 2013. július 27.családjával járt itt
A szálloda épülete szép, modern. A személyzet kedves, a pincérek rugalmasak, gördülékenyen megy a kiszolgálás. A játszószoba jó nagy. A szoba tiszta, de az ablakok koszosak, sok a pókháló ( még az étteremben is ). A földszinti szobákban zavaró, hogy a terasz nincs elszeparálva, nincs kirakva asztal, szék, és valami szárító, ahova a törölközőket ki lehetne teríteni.