minicooper83

minicooper83 adatlapja

Regisztráció2016.09.11
Utoljára itt2018.09.24

Szörnyű 2016. december 2.a párjával járt itt
Szép jo estét. Az elmult idöszakban elég sokat böngészgettem az ittjártam. hu oldalát gyöngyösi révén föleg a környékbeli éttermeket. És feltünt hogy átlagban egy étterem évente 5-6 értékelést kap. . . ezért is lett gyanus a mátrafüredi 4 évszak paloc bistorante ami 5honap alatt 19! ! Kiválo hibátlan értékelést kapott.
4 Évszak Palóc Bistorant válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük a bejegyzését, számunkra minden visszajelzés fontos, arra biztatjuk vendégeinket, hogy mindent, amit éttermünkben tapasztalnak, osszanak meg másokkal is, ennek is betudható a sok értékelés.
2016. december 9., 4 Évszak Palóc Bistorant, üzletvezető
Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Többször jàrtunk màr az étteremben és mindig felejthetetlent nyujtottak. A belső tér valoban a középkorba repìti az embert. . a zene a kialakitàs az oriàs gyertyàk a direkt eltörött kancsó mind helyénvalo hisz a középkorba érkeztünk. Remek ételek. . bőséges adagok (aki egy leves főételt maradéktalanul elfogyaszt azzal kezet ràzok?
Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy nagyszerű strandolós nap utàn érkeztünk a màr sokat làtogatott kormoràn étterembe. Ez az a hely ahol legalàbb 10-15asztalnàl mindig ülnek. . bàr ez eltűnik a rànézésre kb 150fős teraszon. Sajna néha elszàmoljàk magukat felszolgàlok terén ezért picit többet kell vàrni mint màshol.