Molnár Gyula
Országjáró - 11 városban járt már

Molnár Gyula adatlapja

Porsche Hungaria
Kedvesemmel járok pihenni általában olyan helyekre, ahol még nem jártunk.
Szeretünk felfedezni.
Éttermek szempontjából oda ülünk be, ahol sokan vannak.
Ott biztosan finomak az ételek.
Ha tévedünk ezt magunkban konstatáljuk és túl lépünk a dolgon.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2017.10.28
Utoljára itt2022.12.25

Gyenge 2021. június 22.a párjával járt itt
Először voltam ebben az étteremben. Az étterem környezete tiszta és rendezett volt. Első benyomásra szimpatikus volt. Kiszolgáló személyzet kedves és segítőkész volt. A problémám az volt, hogy a terasz részt a hőség miatt nem tudtam igénybe venni, mert oda tűzött a nap és csak 1 napernyő volt.
Felhasználó fényképei:
Tető Étterem Gyöngyös -
Kiváló 2022. június 26.a párjával járt itt
2022 júniusában töltöttem itt 4 éjszakát a szerelmemmel. Az elhelyezés ( ZÖLD HÁZ 5 - ÖS SZOBA ) fenomenális volt. Minden adott volt a jó pihenéshez. Ételek fantasztikusak és bőségesek voltak. Étteremben az árak normálisak voltak. Egyáltalán nem voltak elszállva attól függetlenül, hogy 4*-os.
Felhasználó fényképei:
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse -
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !