Mucika

Mucika adatlapja

Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2024.03.16

Kiváló 2024. január 6.a párjával járt itt
Igazi unicornis hangulat tárul elénk, tele rózsaszínnel :) Gyere és látogass el Te is! Érdemes előre helyet foglalni, mert kicsi a tér. Minden betérő maximum 1 órát tartózkodhat a helyszínen. Ételek, italok finomak. Kiszolgálás kedves. Még a mosdóban lévő csap is unikornist formáz. Barátságos, hangulatos hely.
Felhasználó fényképei:
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest -
Kiváló 2017. október 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat :) Felejthetetlen 4 napot töltöttünk ott. Először kicsit félve indultam el, mert rengeteg negatív kommentet olvastam itt minden féléről. Hála istennek pozitívan csalódtam. Ilyen jó wifi kapcsolatom még nem volt egyetlen egy szállodában sem- pedig jártam már jópárban. Étel nagyon bőséges.
Felhasználó fényképei:
CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok -
Gyenge 2019. február 24.a párjával járt itt
A szállodára adott értékelésem 2-es. Azt a kettest csak azért kapják, mert az ételek nagyon finomak voltak, a felszolgálók is kedvesek. Viszont most jön a DE! Még soha nem jártam úgy, hogy éjszaka közepén kellett elhagynunk egy szállodát. Vadászházba tették a szállásunkat. Itt viszont a szobában nem volt termosztát, csak az alaksorban, KAZÁN mellett.