Mufti
Országjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép

Mufti adatlapja

Imádom az Adriát, 30 éve járom. Magyarországon főleg a "vízes" szállodákat kedvelem.
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2015.08.17
Utoljára itt2019.05.26

2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A fekvése csodálatos, a szoba, ahol voltunk tágas, kényelmes, tiszta, az erkélyről pazar kilátással a tóra. (superior szoba) Igaz klíma nincs, de ezt tudtuk is. A lift viszont kifejezetten jó. Az étkezésnél senki ne várjon 4 csillagos svédasztalt, de amit a honlapjukon ígérnek azt tartják is, kontinentális reggeli és egy meleg étel reggelire, szerintem elégséges volt.
Felhasználó fényképei:
Bagoly Fogadó Gyömrő - Bagoly Fogadó Gyömrő - Bagoly Fogadó Gyömrő - Bagoly Fogadó Gyömrő -
Kiváló 2015. október 20.egyedül járt itt
Soha nem gondoltam volna, hogy a sertés lábából ennyi sokféle ételt lehet készíteni. És lehet, erre bizonyíték a Pécs-patacsi csülökbár. És az ízek! ! ! Erzsi néni már nincs, de a Marcsi sem "kutya", inkább csülök,de nagyon jól főz. A személyzet kedves és vidám.
Csülök Bár Pécs - Csülök Bár Pécs -
Csülök Bár válasza
Tisztelt Értékelő!
Köszönjük, hogy értékelte a vendéglőnket. Különösen örülünk annak, hogy ennyire meg volt elégedve az ételek ízével, minőségével és a munkatársaink oda figyelésével! Sajnos egyéb okokból 3 házzal el költözünk a Pellérdi út 31. számba. Ezen túl a fekete kutya csülök ház nem hozzánk tartozik!
2016. március 1., Krécsó Norbert, tulajdonos
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
Harmadszor voltam a Carbonában, nem tudom, szabad-e több értékelést írni ugyanarról a helyről, de ha igen, akkor megismétlem márciusi véleményemet. Tökéletes! Hibátlan! Igaz, nem olcsó, de itt valóban reggel 7 órától este 9-ig működik folyamatosan minden a wellnessben, és a medencéjük kifogástalan a kétszer hatos beállással.
Felhasználó fényképei:
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz - NaturMed Hotel Carbona Hévíz -