Nagir
Országjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Nagir adatlapja

Regisztráció2016.02.06
Utoljára itt2022.03.14

Átlagos 2016. július 6.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben, családdal, kollégákkal, barátokkal. A győriek nagyon jó ismerik, mivel évtizedek óta üzemel, de szerintem mindenkiben vegyes a kép. Egy biztos a hely hangulata és a környék magával ragadó (eltekintve a sivár rendezvény tértől). A fröccs és a sör mindíg gyöngyözik a pohár oldalán és van választék is.
Kiváló 2017. március 3.gyerekekkel járt itt
Már egy jó ideje készültünk meglátogatni a fogadót. Nem kellett csalódnunk, sőt! Kezdeném az érkezéssel. A személyzet előre köszön! ! Foglaltunk asztalt és mindenkinek ezt ajánlom, mert lehet, hogy nem lesz hely. Egyből az asztalunkhoz vezettek és mindenben próbáltak a kedvünkben járni (etetőszék vagy párna a székre a gyereknek, pl.
Gyenge 2016. február 6.barátokkal járt itt
Azért írok, mert Velünk még ilyen nem történt, de mással se szeretném, ha megtörténne! Nemrég elmentünk, mert imádjuk a halászlevet. Nem először jártunk a Kóvalterban. Jó a halászlevük és nem is túl drága. Ezzel most sem volt baj, de rendeltünk egy harcsapaprikást is ami viszont szörnyű volt.