Na-Ne-Má

Na-Ne-Má adatlapja

Regisztráció2016.09.10
Utoljára itt2020.10.17

Gyenge 2016. szeptember 10.családjával járt itt
Tapolca, Varjú Fogadó! Nem hotel, nem motel, nem szálló, nem panzió, nem vendégház. Fogadó. FO-GA-DÓ. Persze ettől még lehetne akár jó is. De nem az. Nagyon nem! Nagyon-nagyon nem az! Kitűnő elhelyezkedés Tapolca belvárosában. Minden közel, minden fontosabb városi látnivaló pár perces sétával elérhető.
Átlagos 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Engedve a rég óta bennem élő csábításnak, eljutottunk végre a Szelidi tóhoz is. Aki járt ott néhány évtizede, az ne menjen; hadd maradjon meg neki az ifjúkor élménye, romantikája. Aki nem volt még, az kaphat egy szépen rendezett (túlrendezett), szabadtéri strandot. Nudi már nincs, legalább is én nem láttam. Szemüveggel sem!
Kiváló 2019. december 18.a párjával járt itt
A kissé nehézkes be és kijelentkezést nem számítva, minden a legnagyobb rendben volt. Tiszta, rendezett, kényelmes szoba, nagyon jó matracok az ágyakban. Bőséges, változatos önkiszolgálós reggeli. Parkolás a szálló előtt, vagy mögötte. Tv a szobában, plusz gyors WiFi. A szálló jó elhelyezkedésű, közel a fürdőhöz.