Nelly81
Országjáró - 39 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság

Nelly81 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.02.16
Utoljára itt2020.02.26

2016. február 16.családjával járt itt
A csárda belül nagyon hangulatos, elhelyezkedésre is romantikus, közel a Tisza-part. A harcsasteak finom és ízletes. Az adag is pont megfelelő. Köretek közül a csak a galuska nem volt finom, mintha nem frissen készült volna, hanem inkább fagyasztott lehetett. Kellemes hely, egészen jó ételek, mégis rossz kedvvel távoztunk.
Átlagos 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Sok pozitív értékelést olvastam az interneten, ezért esett erre az étteremre a választásunk. A belső tér elég pici, a kétszemélyes asztalok zavaróan közel vannak elhelyezve egymáshoz, görög hangulat pedig egyáltalán nem érzékelhető. Csupán onnan lehet tudni, hogy görög étteremben járunk, hogy a felszolgálók angolul beszélő görögök és görög zene szól.
Kiváló 2016. február 16.családjával járt itt
Szuper élőzene, makulátlan tisztaság jellemzi a helyet. Vasárnapi svédasztalos ebéden már többször jártam az étteremben az elmúlt hónapokban. Az ételek összességében átlagos minőségűek, de mindig bőséges a választék, és a hangulat pazar. A levesek nagyon finomak, a főételek átlagosak /de az átlagtól sokkal szélesebb a választék; a vegetáriánusok is kedvükre válogathatnak/.