nemecsek

nemecsek adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.07.16
Utoljára itt2022.07.21

Átlagos 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda az északi part egyik legnevesebb épülete, a mi üdülésünk alatt is több neves zenész, énekes szállt meg ott a VeszprémFeszt miatt. Ehhez képest a minősége összességében picit csalódás volt, a fényképek némiképp előnyösebb színben tüntették fel a hotelt, mint az valójában volt.
Átlagos 2018. január 21.családjával járt itt
Többször próbáltam helyet foglalni, de sosem volt asztal. Most végre sikerült, és az étterem méretét látva már értem, hogy miért nincs. Nem túl nagy, nincs sok asztal, inkább egy kávézó méretű helyiség. A hangulat közepes, a mexikói ételekhez igazodó a falfestés, és néhány kép a falon, de azért ez inkább csak olyan díszlet.
Gyenge 2022. április 15.a párjával járt itt
Elég lepukkant hely. A falon a vakolat pereg le, az asztalok régiek, műanyag csíkokon kell átvergődni magad, ha be vagy ki akarsz jutni. A palacsinta pedig egy felmelegített maradék benyomását kelti.