Nivre

Nivre adatlapja

Regisztráció2015.03.08
Utoljára itt2023.11.16

Kiváló 2023. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Négyen ültünk be nyáron, és az már szimpatikus volt, hogy nem hirdeti, hogy állatbarát, mégis beengedték kutyánkat. Sőt még tálkában vizet is hoztak neki. Ez már egy jó pont. A pincér rögtön jött, ahogy leültünk, felvette a rendelést, és elképesztően finom ételeket szolgált fel. A pincérek gyorsak, az ételek kiválóak, és laktatóak.
Felhasználó fényképei:
Fapipa - Piszkos Fred & Mery Konyhája Fonyód - Fapipa - Piszkos Fred & Mery Konyhája Fonyód - Fapipa - Piszkos Fred & Mery Konyhája Fonyód -
Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -
Kiváló 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
Ilyen jól még egy 5 csillagos szállodában sem éreztem magam. Ezt azért merem kijelenteni, mert az építette környezet pontosan olyan mint a magasabb kategóriában, viszont az étel is. Ez az azért érdekes, mert ahol legutóbb voltam, az nem érte el étterem szinten a csúcsot. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron -