Nonó

Nonó adatlapja

Regisztráció2013.08.14
Utoljára itt2013.10.16

Átlagos 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Miután barátnőmmel elfoglaltuk az asztalunkat, 10 perc elteltével sem kaptunk ital vagy étlapot. . . . magam mentem a pulthoz elhozni, ami nem is idegesített, inkább az asztalnál ülő két ötéves kisgyerek, kik nagyon szomjasak és éhesek voltak. Ezután 5 percre rá felvették a rendelést és 30 perc kegyetlen gyereknyafogás után, hogy "anya mikor kapunk inni" egy másik felszolgáló kérdezte meg , hogy "mit hozhatok?
Felhasználó fényképei:
Tóvendéglő Szombathely -
2013. október 8.gyerekekkel járt itt
Teljesen elégedett vagyok ezzel az önkiszolgáló étteremmel. Az áraik is reálisak, nagyon sok ember tér be enni ide, ebből is látszik, hogy az ételek finomak! A levestől a desszertig többféle ételek közül választhatunk! A személyzet, kedves és türelmes. Bárkinek csak ajánlani tudom! A Mc Donald's helyett mi már ide járunk a gyerekekkel.
Kiváló 2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Teljesen megvoltunk elégedve a portásokkal, Gáborral és Lujza nénivel. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak mindketten. Köszönjük nekik! Wifi kód elvileg van a sportcsarnokban, de a sportolók nem adták meg. Senkit ne riasszon vissza a kosarazó csapat esti és reggeli edzése, hiszen a két kisgyerekkel, akik 5 és 7 évesek voltak szájtátva figyelték nap, mint nap a srácokat ( velem együtt ) .
Felhasználó fényképei:
Arena Savaria Vendégszobák Szombathely -