Nuralangon
Országjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Nuralangon adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.08.05
Utoljára itt2016.10.22

Kiváló 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat. A wellness rész király, van pingpong, egy köpésre a Kékes és a levegő szupertiszta.
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
Amit a Csillagvárról (szerintem) érdemes tudni:
- az adagok hatalmasak (ha nem vagy nagyon éhes, mondj le a levesről a főétel javára)
- nagyon finomak az ételek, ízléses a tálalás
- meglepően olcsó minden
- a pincérek rendkívül kedvesek
- ha nem tudod megenni az összes kaját, amit rendeltél (és nem fogod tudni), simán elcsomagolják neked
- előfordulhat, hogy várni kell az asztalra
- a tányérok és az étlapok nincsenek a legjobb állapotban, de szerencsére minden másban rendkívül erős ez az étterem

És amit még kiemelnék, mert remélem, valahogy eljut hozzá: a pincérnő, aki az asztalunknál kiszolgált, valami emberfeletti lény.
Felhasználó fényképei:
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy -
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
A sütemények és fagylaltok rendkívül finomak, ahogy elnézem, az ételek frissek is. Ami nagyon tetszik az az, hogy gondolnak azokra, akik mindenféle összetevőkre érzékenyek. Mindig van diabetikus süti és fagyi, valami paleo cucc, illetve laktózmentes édesség is. Egy dolog van csak, amit itt még soha nem kaptam - pedig nagyon szerettem volna: egy mosoly a személyzettől.