Nusi19941122

Nusi19941122 adatlapja

Regisztráció2015.08.15
Utoljára itt2017.12.19

Gyenge 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Barátom kapta a szülinapjára ezt a bónuszt, mi pedig nagyon örültünk neki, hogy elmegyünk mert a képek nagyon szépek voltak. Aztán jött az email, hogy mennyi mindenért kell még pluszban fizetni. . . szerencsétlen anyuka fizethette tovább az összegeket ha már ajándékba szánta alapból lerakott 28.
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Nagyon szép estét töltüttünk itt el a családommal. Nagyon finomak az ételek, és nagyno tetszik az étlap kialakítása is, hogy minden étel mellett ott van a kép. Kicsit drága, de isteni finom ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg. Aki nem akar állandóan magyaros kaját enni itt megtalálja az újdonságokat és érdekességeket.
Felhasználó fényképei:
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest -
Gyenge 2017. július 14.a párjával járt itt
Parommal jartunk az etterembe de sajnos nem voltak olyan jo tapasztalataink de azert kezdem a joval :) az etelek nagy adagok voltak tisztasag volg az etteremben de. . Nagyon nagyon draga ahhoz kepest nem volt nagy szam, ami legjobban elkeseritett hogy senki nem volt rajtunk kivul es a pincerek is halalra untak magukat jarkaltak fel ala es minket neztek zene is jo lett volna ha szol!