nyuszilány
Országjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

nyuszilány adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2017.03.20
Utoljára itt2017.10.02

Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
A fürdő legolcsóbb helye. Párommal 3200 Ft-ból ebédeltünk meg, ami magába foglalta a főételt, a salátát és a desszertet. Az ételek finomak. Gyakorlatilag annyiért adták a főételt, mint a bárban a limonádét. . . Az adagok bőségesek. A fürdő első emeletén található az étterem, az étkező része elég nagy, szabad asztalt nem nehéz találni.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
A párom gyerekkorában sokszor járt itt, sok szépet mesélt a környékről. Kacsgaringós hegyi út vezet Jávorkútra, azt hittem sosem érünk oda. :) :) :) Rengeteg túralehetőség van, útközben sok barlangásszal találkoztunk. Az étterem barátságos, családi hangulat uralkodik. A felszolgáló rendkívül kedves volt.
2017. június 7.barátokkal járt itt
Tokajban a körforgalom után található, rögtön a kürtőskalács fagyizó mellett. Egy lépcsőn kell felmenni. A helyiség nagyon sötét, pici ablakokon jön be némi fény. Eléggé dohos. Egy fiatal hölgy szolgált ki minket. Aszút kértem, ami nagyon ízlett. A pohár viszont nem tűnt túl tisztának.