Nyuszkóseriff

Nyuszkóseriff adatlapja

Regisztráció2016.07.17
Utoljára itt2020.10.27

Kiváló 2016. július 17.családjával járt itt
Meglepődve olvastam az előző értékelések némelyikét. Mi rendszeresen visszajárunk a Rákóczi pincébe, mondhatom, hogy a kedvenc éttermünk! Finomak az ételek, hangulatos a hely, nagyon udvariasak, kedvesek a pincérek és nagyon kompromisszum-készek. Anyósom kedvenc ételét akkor is elkészítik, amikor az étlapon éppen nem szerepel.
2016. augusztus 16.családjával járt itt
Egy vasárnapi ebédre tértünk be, asztalfoglalás nélkül, spontán elhatározásból. Szerencsénkre volt szabad asztaluk (bár nem sok), de nem a kerthelyiségben, ezt kissé sajnáltuk, mert nagyon meleg volt az étterem belső részében. Fiatal, valószínűleg tanuló pincér szolgált ki bennünket, kedves volt, udvarias.
Kiváló 2017. november 11.családjával járt itt
Nagyszerű elhelyezkedése és kiváló ár-érték aránya miatt mindenkinek ajánlom a kellemes hangulatú panziót. Az egyetlen negatívuma, hogy étkezést csak részben tud biztosítani (reggelit igen, más étkezést nem), és az sem teljesen kifogástalan (gondolok itt a termoszba kitett hideg kávéra és elhűlt teavízre).