Orka74

Orka74 adatlapja

Regisztráció2015.10.25
Utoljára itt2019.01.01

Szörnyű 2015. október 25.gyerekekkel járt itt
Az Egri várban kirándultunk októberben,csodálatosan éreztük magunkat . Leruccantunk a városba is körülnézni és mivel alaposan megéhezett a család betértünk az Offi ház éttermébe. Rendeltünk 2 db 2 személyes Arany Oroszlán bőségtálat. A kétszemélyes bőségtál az étlap szerint sült kacsacombot-kacsamájat, fokhagymás tarját és sajtos csirkemellet tartalmaz.
Kiváló 2019. január 1., kollégákkal járt itt
Szentendrére tévedtūnk,és mivel a párom már járt itt egy csapatépítő tréning alkakalmával beűltük ebédelni. Az étteremben hangulatfokozó szerb zene szólt. Telt ház volt. . . "szerintem mindig az van "ennek ellenére a kiszolgálás profi volt. Corner tálat kértünk ,amit meglepő gyorsasággal felszolgáttak.
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
3 napot 2 éjszakát töltöttünk itt párommal és a 11 éves lányommal szilveszterkor. Az egész szállodát családias légkör lengi körül. December 30-án karaoke partyval szórakoztattak minket. A gyerekeknek külön programokat is szerveztek. ,szilveszter este pedig ünnepi vacsora,retró disco,tűzijáték volt a fő program.